O restauraci

greatest-hits-52c658ef95529Restaurace “U Tonyho” je tradiční strašnická restaurace. Najdete ji v příjemné klidné lokalitě Strašnic, v blízkosti parku Gutovka.

Restaurace nabízí jak možnost stravování pro ty, kteří pracují a bydlí v její blízkosti, tak občerstvení a dobré jídlo pro ty, kteří do Strašnic “zabloudili” jen tak náhodou. V letních měsících můžete posedět i na zahrádce a ocenit klid této lokality v  jinak rušné Praze.

Vyberete si zde ze stálého jídelního lístku, nebo z  denního menu za sympatické ceny. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, ale v naší  nabídce nechybí ani variace na jiné světové kuchyně.  Vaříme v naprosté většině z čerstvého, nemraženého masa a zeleniny, bez použití dochucovacích směsí a polotovarů. Záleží nám na tom, abychom pro naše hosty připravovali jídlo nejen chutné, ale i z kvalitních surovin.

Čepujeme pivo Staropramen 10° i 11°. Pro ty, kteří mají rádi něco “speciálnějšího” je tu nefiltrovaná 12° Staropramen a 12° Granát. Pro zpestření nabídky momentálně čepujeme i belgický Hoegaarden. Pro “nepivaře” máme výběr z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů.

Naše restaurace poskytuje oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. V době obědů se nekouří v celé restauraci do 14 hod.. Kapacita míst je 40 osob v nekuřácké a 40 osob v kuřácké části, dalších 10 míst je k dispozici u baru. Nabízíme možnost pronájmu salonku, cca pro 10-12 osob. Pokud potřebujete pro svoji společnost soukromí, je to ideální prostor.

Rádi Vám připravíme slavnostní tabuli pro různé příležitosti. Oslavy narozenin, promocí, svateb i smuteční hostiny jsou vždy připravovány podle vašich přání. Pokud to naše možnosti dovolí, vždy se vám budeme snažit maximálně vyhovět.

Těšíme se na vaši návštěvu, doufáme, že u nás budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet i se svými přáteli.(i se zvířecími miláčky)